środa, 14 marca 2012

Szkatułkowe maleństwa

Wiosenne porządki w pracowni rozpoczęte, zajęło to sporo czasu, ale w końcu można chodzić swobodnie :) Czasu ostatnio na lepienie mało, ale zawsze uda mi się coś glinianego uskutecznić. Te małe szkraby na różne "cosiki" posiadają wymiary : 4,5cm szeroki,  4cm długi,  4,5cm wysoki, następny w kolejności 4cm szeroki, 3,5cm długi, 4,5cm wysoki, oraz ostatni 4cm szeroki, 3,5cm długi, 4cm wysoki. Zastosowanie takich szkatułek jest ogromne, tylko wyobraźnia może je ograniczyć ;) Można przechowywać w nich powietrze z wakacji, lub zimowy powiew. Aktualnie znajduję się w nich poranny chłodek zbliżającej się wiosny :D Ostatnie foto z zapalniczką dla porównania :)
5 komentarzy:

 1. Suuperro :) takie troszkę "kostki do gry" pełne tajemniczych znaczeń...
  Co do wyobraźni to moja na szybko mówi mi o praktyce:
  *kuchennej, w której gomasio nie traci swej świeżości :)
  *łazienkowej, gdzie np. sól morska skrywa w sobie szum fal :)
  *kosmetycznej :) a w niej kobiece cuda wianki;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Najbardziej te cuda wianki nie interesują ;) ciekawe co z takich wianków by się tam zmieściło ;) Sądząc po rozmiarach kobiecych wianków, to by był cud gdyby się tam coś z tego zaplecza kosmetycznego zmieściło :) chyba że sproszkowany tusz do rzęs ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale piękne! I skrywają w sobie geometrię świata!

   Usuń
 3. Jaaa, ale świetne te maluchy... Napatrzec się nie mogę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki dziewczyny :) choć te szkraby pochłaniają dużo czasu na realizacje to i tak od czasu do czasu lubię takowe maleństwa uskutecznić ;)

  OdpowiedzUsuń